Kitchen

Seville Orange + Fennel Marmalade

$12.50

Unit price
per 

Organic Travertine Board

$42.00

Unit price
per 

Zorro Specialty Pecans

5.0 (2)

$16.00

Unit price
per 

Jalapeno Peach Preserves

$12.50

Unit price
per 

Amaretto Peach Pecan Preserves

$12.50

Unit price
per 

Strawberry Rhubarb Preserves

$12.50

Unit price
per 

Hot Pepper Jelly

$12.50

Unit price
per 

Flora Collection Pedestal

$47.50

Unit price
per 

Bella Hand Painted Floral Platter

$26.00

Unit price
per 

Marble Lazy Susan (Pick Up Only)

$74.00

Unit price
per 

Floral Handle Cheese Knife Set + Bag

$38.50

Unit price
per 

Cynthia Bowl

$8.00

Unit price
per 

Bacon Apple Jam

$12.50

Unit price
per 

Lemon Fig Marmalade

$12.50

Unit price
per 

Smoked Tomato Truffle Jam

$12.50

Unit price
per 

Gold Slotted Tongs

$8.75

Unit price
per 

Simple Suar Wood Cutting Board - FINAL SALE
40% off

Simple Suar Wood Cutting Board - FINAL SALE

Regular price $12.50 $7.50 Sale

Unit price
per 

Horn Olive Spoon

$12.50

Unit price
per 

Classic Brass Mini Spoon

$8.00

Unit price
per 

Homemade Mustards

$13.00

Unit price
per 

Homemade Jams

$13.00

Unit price
per 

Mini Dapper Gold Cocktail Spoon

$10.00

Unit price
per 

Intricate Carved Board

$47.50

Unit price
per 

Ombre Mango Wood Cutting Board - FINAL SALE
Sold out

Ombre Mango Wood Cutting Board - FINAL SALE

Regular price $39.00 $23.40 Sale

Unit price
per 

Marble Bowl & Knife Set

$12.50

Unit price
per 

3 colors

Ceramic Speckle Shallow Serving Bowl

$69.00

Unit price
per 

Ceramic Speckle Mini Bowl

$6.50

Unit price
per 

Middleton Marble Bowl & Spoon Set

$14.00

Unit price
per 

3 colors

Chevron Mango Wood Cutting Board

$29.50

Unit price
per 

Parrish Marble Bowl & Spoon

$14.00

Unit price
per